fbpx

Балон за новороденче

Честитајте им го новороденчето на саканите испраќајќи им хелиумски балон.
Балон за новороденчеБалон за новороденче
Цена:
Цена без ДДВ: 550,00 ден
Цена: 550,00 ден
Опис Балоните за новороденче може да се достават во болница, на домашна адреса или пак може да го понесете за честитање повојница.

Хелиумски балон со големина од 45 см.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониераподарок за новороденче или деликатесна корпа.

Коментари

Петок, 22 Март 2019
Baloncheto e preslatko. Novite roditeli mi ispratija i sliki, kako del od bebeshkiot dekor.
Suzana Dimitrievska
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.