fbpx

За малечката принцеза

Испратете ги своите честитки за приновата на вашите најблиски роднини и пријатели.
Подарок за новороденче за девојче
Цена:
Цена без ДДВ: 2.500,00 ден
Цена: 2.500,00 ден
Опис

Корпата содржи 2 боди за девојче, играчка тропалка, 1 пар чорапчиња, 1 лажиче и бебешки памучни крпчиња

Сите производи се украсени и спакувани во корпа, која дополнително е обвиткана со целофан.

Корпата е соодветен подарок за болница, бидејќи повеќето во повеќето болници е забранета достава на свежо цвеќе. Со корпата можете дополнително да нарачате бонбониера или балон за новороденче.

Вршиме испорака до сите приватни и државни болници низ Македонија.

 

Коментари

Нема коментари за овој производ.