fbpx

Релакс подарок

Луксузен маникир и педикир со специјална масажа за опуштање.

Маникир и педикир - 90 мин.
Цена:
Цена без ДДВ: 1.950,00 ден
Цена: 1.950,00 ден

Масажата е наменета за сите оние кои сакаат да почуствуваат ...

Релакс масажа на тело и лице
Цена:
Цена без ДДВ: 2.150,00 ден
Цена: 2.150,00 ден

Совршен подарок наменет за сите оние кои сакаат да им дадат ...

Биолошки третман на лице
Цена:
Цена без ДДВ: 3.300,00 ден
Цена: 3.300,00 ден
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.