fbpx

Релакс подарок

Совршен подарок наменет за сите оние кои сакаат да им дадат ...

Биолошки третман на лице
Цена:
Цена без ДДВ: 3.000,00 ден
Цена: 3.000,00 ден

Масажата е наменета за сите оние кои сакаат да почуствуваат ...

Релакс масажа на тело и лице
Цена:
Цена без ДДВ: 1.900,00 ден
Цена: 1.900,00 ден

Луксузен маникир и педикир со специјална масажа за опуштање.

Маникир и педикир - 90 мин.
Цена:
Цена без ДДВ: 1.700,00 ден
Цена: 1.700,00 ден
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди