fbpx

Направи пауза

Прекрасно декорирана корпа со разновидни чоколадни изненадувања..
Направи паузаНаправи пауза
Цена:
Цена без ДДВ: 1.700,00 ден
Цена: 1.700,00 ден
Направи пауза
Направи пауза
Опис Корпата содржи Тоблероне, нутела крем, мала бонбониера Атлантис, колачиња Орео, вафли, овесна гранола, десерт Нутела, чоко топчиња и M&M чоколадни бонбони.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете букет цвеќебалон со порака или платежна картичка за подарок.

Коментари

Нема коментари за овој производ.