fbpx

Brut Imperial MOET&CHANDON 0.75 l

Врвно пенливо вино MOET&CHANDON.

Brut Imperial MOET&CHANDON 0.75 lBrut Imperial MOET&CHANDON 0.75 l
Цена:
Цена без ДДВ: 5.100,00 ден
Цена: 5.100,00 ден
Опис Зафатнина: 0.75л.

Алкохол: 12%Вол.

Состав: Алкохолен ферментат од свежо грозје, ЦО2, содржи сулфати.

Потекло: Моет&Шандон Шампањ, Еперне, франција

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди