fbpx

Бонбониера Merci - 400 г.

Заблагодарете им се на Вашите најмили со вкусен чоколаден десерт Merci.
Бонбониера Merci
Цена:
Цена без ДДВ: 990,00 ден
Цена: 990,00 ден
Бонбониера Merci
Бонбониера Merci
Опис Заблагодарете им се на Вашите најмили со вкусен чоколаден десерт Merci.

Добро познатиот вкус на Merci чоколадите, со седум вкуса,претставува вистинско задоволство и одличен подарок за секого.

Тежина : 400 гр.

Производител : Storck , Германија.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете букет од свежо цвеќебалон со порака или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.