fbpx

Балон за новороденче

Честитајте им го новороденчето на саканите со голем хелиумски балон во сина боја за момчиња.
Балон за новороденче
Цена:
Цена без ДДВ: 1.250,00 ден
Цена: 1.250,00 ден
Опис Балоните за новороденче може да се достават во болница, на домашна адреса или пак може да го понесете за честитање повојница.

Хелиумски балон со големина од 45 см.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониераподарок за новороденче или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.