fbpx

Топло добредојде

Прекрасно аранжирана корпа со неопходни производи за секое новороденче.
Топло добредојде
Цена:
Цена без ДДВ: 3.500,00 ден
Цена: 3.500,00 ден
Топло добредојде
Подарок за новороденче Топло добредојде
Подарок за новороденче Топло добредојде
Опис Корпата содржи 3 боди за момче, сунѓерче за бањање, бебешко ќебенце, гумена играчка, бебешки памучни крпчиња, 2 лажички и 2 пара чорапчиња.

Сите производи се украсени и спакувани во корпа, која дополнително е обвиткана со целофан.

Корпата е соодветен подарок за болница, бидејќи повеќето во повеќето болници е забранета достава на свежо цвеќе.

Со корпата можете дополнително да нарачате бонбониера или балон за новороденче.

Вршиме испорака до сите приватни и државни болници низ Македонија.

Коментари

Понеделник, 03 Април 2017
Добредојде Андреј!! Голем да растиш и гордост за мама и тато да бидеш!!
Jasna Blazheska
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.