fbpx

Електричен бокал Iskra KL1808

Електричен бокал со капацитет 2 л.
Електричен бокал KL1808Електричен бокал KL1808
Цена:
Цена без ДДВ: 1.799,00 ден
Цена: 1.799,00 ден
Електричен бокал KL1808
Електричен бокал KL1808
Опис • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• Влезна моќност: 1800W (макс)

• Волумен: 2.0 L

• Куќиште од нерѓосувачки челик

• Прекинувач за отворање на капакот

• Скриен грејач

• Филтер за вода

• Вклучување и исклучување

• Индикатор за статус

• Подвижна 360 ° врска

• Троен безбедносен систем:

- заштита од прегревање

- автоматски исклучување при отстранување од базата

- автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење

• Димензии на пакувањето (v mm): 185 (D) x 185 (W) x 235 (V)

• Нето тежина: 0,96 кг

• Бруто тежина: 1,04 кг

• 12 месеци гаранција

Пакување надворешно пакување

EAN код за надворешно пакување: 3830042564874 • Димензии на кутијата (mm): 570 (D) x 385 (W) x 490 (V) • Количина: 12 парчиња / картон • Нето тежина: 11,5 кг • Бруто тежина: 12,5 кг

Коментари

Нема коментари за овој производ.