fbpx

Апарат за турско кафе NE 301

Иноксен апарат за турско кафе со капацитет 300 ml.
Апарат за турско кафе NE 301Апарат за турско кафе NE 301
Цена:
Цена без ДДВ: 1.799,00 ден
Цена: 1.799,00 ден
Апарат за турско кафе NE 301
Апарат за турско кафе NE 301
Апарат за турско кафе NE 301
Апарат за турско кафе NE 301
Опис Моќност 800W

Капацитет на вода 300 ml

Сад од нерѓосувачки челик

Копче за вклучување и исклучување

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.