fbpx

Сет за убавина со венче за коса

Прекрасен сет за убавина кој ќе ги израдува малите сонувачи и обожаватели на еднорогот.

Сет за убавина со венче за косаСет за убавина со венче за коса
Цена:
Цена без ДДВ: 1.100,00 ден
Цена: 1.100,00 ден
Сет за убавина со венче за коса
Сет за убавина со венче за коса
Опис Венче за коса, стикери, сјај за усни и неопходни додатоци за секоја убавица.

Коментари

Нема коментари за овој производ.