fbpx

Сет за нокти со несесер

Во овој комплет за нокти ќе најдете се што ви треба за најфантастичен маникир.
Сет за нокти со несесерСет за нокти со несесер
Цена:
Цена без ДДВ: 1.200,00 ден
Цена: 1.200,00 ден
Сет за нокти со несесер
Сет за нокти со несесер
Опис Вклучува 3 лакови за нокти во вашите омилени бои, разни светки и форми за украсување. Вклучува и убави привремени тетоважи и светкава торбичка за складирање на сè!

Коментари

Нема коментари за овој производ.