fbpx

Пијано со кученце кое танцува

Детско пијано со кученце кое танцува.
Пијано со кученце кое танцуваПијано со кученце кое танцува
Цена:
Цена без ДДВ: 1.699,00 ден
Цена: 1.699,00 ден
Опис Пијано со трепкачки светла и звучни ефекти- 2 режими на игра: свирење мелодија или животински звуци. Со лизгачката лост, кученцето танцува на демо мелодии. Вклучени се 2 батерии АА

Препорачана возраст: 18+ месеци

Коментари

Нема коментари за овој производ.