fbpx

Креативен сет со 3Д дизајн

Нова игра базирана на активноста на дијаманти за правење брилијантни и шарени креации!
Креативен сет со 3Д дизајнКреативен сет со 3Д дизајн
Цена:
Цена без ДДВ: 1.590,00 ден
Цена: 1.590,00 ден
Креативен сет со 3Д дизајн
Креативен сет со 3Д дизајн
Опис Благодарение на водичот за боја и специјалното пенкало, можно е лесно да се нанесат 3D скапоцените камења на налепници со оригинален и забавен дизајн. Во оваа верзија илустрациите се на тема игри! Благодарение на практичниот држач за додатоци, можете да ги одржувате сите компоненти во ред. Замислен, дизајниран и развиен во Италија. Возрасни цели: 7+.

Димензии на кутијата (ДxШxВ): 18х18х6.

Тежина: 400 гр.

Коментари

Нема коментари за овој производ.