fbpx

GIVENCHY Hot Couture EDP 100 ml

GIVENCHY Hot Couture EDP 100 ml
Цена:
Цена без ДДВ: 5.990,00 ден
Цена: 5.990,00 ден
ezgif-3-9eefea10e9
GIVENCHY Hot Couture EDP 100 ml
Опис Мирисни ноти

Горни: Raspberry nectar

Средни: Magnolia

Основни: Vetiver

Коментари

Нема коментари за овој производ.