fbpx

Батериска машинка за шишање Iskra RFC-1306 (Blue)

Со литиум-јонска батерија на полнење.
Батериска машинка за шишање Iskra RFC-1306 (Blue)Батериска машинка за шишање Iskra RFC-1306 (Blue)
Цена:
Цена без ДДВ: 1.599,00 ден
Цена: 1.599,00 ден
Батериска машинка за шишање Iskra RFC-1306 (Blue)
Батериска машинка за шишање Iskra RFC-1306 (Blue)
Опис Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,

Моќност: 5W,

3 во едно - за коса, брада и тело

Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,

2 чешли за потстрижување,

Индикатор за полнење,

Литиум-јонска батерија на полнење,

погоден за влажна употреба,

може да работи и на кабел и на батерија,

достапен во црно сина боја.

1 година гаранција

Коментари

Нема коментари за овој производ.