fbpx

Бонбониера Cherry - 147 г.

Чоколаден десерт со вишна.
Бонбониера Cherry - 147 г.Бонбониера Cherry - 147 г.
Цена:
Цена без ДДВ: 460,00 ден
Цена: 460,00 ден
Бонбониера Cherry - 147 г.
15965786_1270276083037808_2149236026472254055_n
Опис Чоколаден полнет десерт со вишна 10%. Состојки: шеќер, какао маса, вишна 10%, какао путер, гликозен сируп, алкохол 2%, емулгатори соја лацитин, арома ванилин, ароми. чоколадото содржи какао делови 50% мин. Производот содржи соја. Може да содржи траги од млечни производи, лешник и бадем.

Тежина: 147 гр.

Производител: Европа

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете букет од свежо цвеќебалон со порака или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.