fbpx

Чаша за вино Friends

Стаклена чаша за вино со порака „Friends till the end of wine“.
Чаша за вино FriendsЧаша за вино Friends
Цена:
Цена без ДДВ: 1.450,00 ден
Цена: 1.450,00 ден
Опис Стаклена чаша за вино од познатиот бренд Leonardo.

Чашата е спакувана во пригодна кутија за подарок.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.