fbpx

GIVENCHY Ysatis EDT 100 ml

GIVENCHY Ysatis EDT 100 ml
GIVENCHY Ysatis EDT 100 mlGIVENCHY Ysatis EDT 100 ml
Цена:
Цена без ДДВ: 6.800,00 ден
Цена: 6.800,00 ден
Опис Мирисни ноти

Горни: Aldehydes, Orange blossom, Brazilian rosewood, Galbanum, Neroli, Bergamot, Citrus notes, Mandarin orange, Coconut

Средни: Jasmine, Narcissus, Tuberose, Ylang-ylang, Egyptian rose, Florentine iris, Honey

Основни: Civet, Amber, Castoreum, Clove, Musk, Oakmoss, Patchouli, Precious woods, Sandalwood, Vanilla, Bay rum, Vetiver

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.