fbpx

CACHAREL Anaïs Anaïs Premier Délice EDP 100 ml

CACHAREL Anaïs Anaïs Premier Délice EDP 100 ml
CACHAREL Anaïs Anaïs Premier Délice EDP 100 mlCACHAREL Anaïs Anaïs Premier Délice EDP 100 ml
Цена:
Цена без ДДВ: 4.500,00 ден
Цена: 4.500,00 ден
Опис Мирисни ноти

Горни: Green pear, Bergamot, Galbanum, Orange

Средни: Hyacinth, Peony, Rose

Основни: Amber, Cedarwood, Cocoa, Oakmoss, Sandalwood

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.