fbpx

Play-Doh сет за играње Sushi

Play-Doh суши забавата ќе ги воодушеви сите мали готвачи и уметници
Play-Doh сет за играње SushiPlay-Doh сет за играње Sushi
Цена:
Цена без ДДВ: 1.490,00 ден
Цена: 1.490,00 ден
Play-Doh сет за играње Sushi
Play-Doh сет за играње Sushi
Опис „Замислете си ваш сопствен суши бар!

Овој сет за правење суши„ Play-Doh “ги содржи сите алатки што им требаат на малку готвачи за да направат совршени ролни за суши од глината за моделирање на Play-Doh.

Подгответе ориз, додадете зеленчук и други додатоци и завиткајте ролна суши. Дали се чувствувате храбри? Додадете креативно васаби! Завиткајте го во суши!

Комплетот содржи 9 класични садови смеса за моделирање Play-Doh.

Play-Doh суши забавата ќе ги воодушеви сите мали готвачи и уметници! "

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди