fbpx

Кујнски додатоци

Комплет од држач за домати и нож.

_vyr_2244slicer
Цена:
Цена без ДДВ: 230,00 ден
Цена: 230,00 ден

Керамичка тава за палачинки со дијаметар 26 см.

art-cuisine-11-inch-ceramic-aluminum-crepe-frypan-02b33c98-2f6f-4930-bfa0-196e543fa0e3_600
Цена:
Цена без ДДВ: 500,00 ден
Цена: 500,00 ден

Популарната рачна мелачка за домати, која воедно може да се ...

dt
Цена:
Цена без ДДВ: 960,00 ден
Цена: 960,00 ден
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди