fbpx

Рачно нацртана чаша

Рачно цртана чаша, спакувана во украсно пакување.
Рачно нацртана чашаРачно нацртана чаша
Цена:
Цена без ДДВ: 890,00 ден
Цена: 890,00 ден
Опис Извонреден подарок за оние кои уживаат во коктели, додавајќи им луксузност на нивните омилени пијалоци.

Совршена чаша за уживање и релаксација, идеална за жешките летни и ладните зимски ноќи.

Спакувана е во прекрасна кутија за подарок.

Капацитет: 475 мл.

Рачно миење, не се препорачува употреба на машина за садови.

Коментари

Нема коментари за овој производ.