fbpx

CAROLINA HERRERA Chic For Men EDT 60 ml

Свежа и зачинеста тоалетна вода, 60 ml.
CAROLINA HERRERA Chic For Men EDT 60 mlCAROLINA HERRERA Chic For Men EDT 60 ml
Цена:
Цена без ДДВ: 5.070,00 ден
Цена: 5.070,00 ден
CAROLINA HERRERA Chic For Men EDT 60 ml
CAROLINA HERRERA Chic For Men EDT 60 ml
Опис Мирисни ноти

Горни: Bergamot, Cardamom, Mandarin orange, Watermelon, Lemon

Средни: Pepper, Cinnamon

Основни: Amber, Musk, Sandalwood, Tonka bean, Cedar

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.