fbpx

Вермут Bianco MARTINI 1л

Martini Bianco 1 л.
Вермут Bianco MARTINI 1лВермут Bianco MARTINI 1л
Цена:
Цена без ДДВ: 1.500,00 ден
Цена: 1.500,00 ден
Опис Нето:1 л.

Вермут Мартини Бианко.

Алкохол:15%.

Произведува:Мартини и Роси С.П.А Торино Италија.

Земја на потекло:Италија.

Коментари

Нема коментари за овој производ.