fbpx

BURBERRY My Burberry EDT 50 ml

BURBERRY My Burberry EDT 50 ml.
BURBERRY My Burberry EDT 50 mlBURBERRY My Burberry EDT 50 ml
Цена:
Цена без ДДВ: 5.990,00 ден
Цена: 5.990,00 ден
BURBERRY My Burberry EDT 50 ml
BURBERRY My Burberry EDT 50 ml
Опис Мирисни ноти

Горни: Lemon blossom, Sweet pea

Средни: Peony, Peach blossom, Freesia

Основни: Damask rose, White moss, Musk

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди