fbpx

За малото момче

Посакајте топло добредојде на приновата на вашите најблиски роднини и пријатели.
Подарок новороденче за малото момче
Цена:
Цена без ДДВ: 1.990,00 ден
Цена: 1.990,00 ден
Опис Корпата содржи 2 боди за момче, играчка мече, 1 пар чорапчиња, 1 лажиче и бебешки памучни крпчиња.

Сите производи се украсени и спакувани во корпа, која дополнително е обвиткана со целофан.

Корпата е соодветен подарок за болница, бидејќи повеќето во повеќето болници е забранета достава на свежо цвеќе. Со корпата можете дополнително да нарачате бонбониера или балон за новороденче.

Вршиме испорака до сите приватни и државни болници низ Македонија.

Коментари

Нема коментари за овој производ.