fbpx

Корпа за девојче

Мала корпа, украсно декорирана со бебешки производи.
Подарок за новороденче Корпа за девојче
Цена:
Цена без ДДВ: 1.990,00 ден
Цена: 1.990,00 ден
Опис Корпата содржи 2 боди за девојче, бебешки памучни крпчиња, 2 лажички и играчка.

Сите производи се украсени и спакувани во корпа, која дополнително е обвиткана со целофан. Корпата е соодветен подарок за болница, бидејќи повеќето во повеќето болници е забранета достава на свежо цвеќе.

Корпата е соодветен подарок за болница, бидејќи повеќето во повеќето болници е забранета достава на свежо цвеќе. Со корпата можете дополнително да нарачате бонбониера или балон за новороденче.

Вршиме испорака до сите приватни и државни болници низ Македонија.

Коментари

Петок, 22 Март 2019
Narachkata beshe nadvor od Skopje i beshe dostavena tochno na pobaraniot den. Kofata so bebeshki prozvodi za devojche e prekrasno spakuvana a vkluchenite proizvodi se isto taka od prekrasen izgled i dobar kvalitet. Velichinata na bebeshkite body-suits se mnogu-upotreblivi i adekvatni za novorodenche. Novata majka beshe presrekna so podarokot.
Suzana Dimitrievska
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.