fbpx

Играчки за девојчиња

Направете ги миризливите сапуни на принцезите.

Волшебни сапуни
Цена:
Цена без ДДВ: 2.400,00 ден
Цена: 2.400,00 ден

Мини обожува да оди во шопинг, а сега ќе може истото да го ...

Количка за пазарење Minnie Mouse
Цена:
Цена без ДДВ: 2.500,00 ден
Цена: 2.500,00 ден

Креативен сет со боенка, боички и стикери.

LOL Креативен сет
Цена:
Цена без ДДВ: 2.500,00 ден
Цена: 2.500,00 ден

Играта вклучува и кукла Барби

Базенот на Барби
Цена:
Цена без ДДВ: 2.500,00 ден
Цена: 2.500,00 ден

Совршен подарок за секое девојче.

 Барби роденденска кукла
Цена:
Цена без ДДВ: 2.500,00 ден
Цена: 2.500,00 ден

Понесете ја Барби на незаборавно патување со автомобил.

Голем Барби автомобил
Цена:
Цена без ДДВ: 2.700,00 ден
Цена: 2.700,00 ден

Џипот на Барби е совршен за авантури со нејзините пријатели.

Џипот на Барби
Цена:
Цена без ДДВ: 2.700,00 ден
Цена: 2.700,00 ден

Crazy Chic make-up огледалото содржи LED светла што работат ...

Огледало
Цена:
Цена без ДДВ: 2.700,00 ден
Цена: 2.700,00 ден

Голем креативен сет со стикери, боенка и разновидни ...

Креативен сет Paw Patrol
Цена:
Цена без ДДВ: 2.900,00 ден
Цена: 2.900,00 ден

Совршен простор за гардеробата на Барби.

barbie-pohistvo-za-puncke-1
Цена:
Цена без ДДВ: 2.900,00 ден
Цена: 2.900,00 ден

Сет со многу мостри, боички и додатоци за креативни деца.

Креативно уметничко студио
Цена:
Цена без ДДВ: 2.950,00 ден
Цена: 2.950,00 ден

Едукативна каса со која вашето дете ќе научи математика.

Мојата прва каса
Цена:
Цена без ДДВ: 2.990,00 ден
Цена: 2.990,00 ден

За поголема забава со повеќе другарчиња.

IPlay два шатори со тунел
Цена:
Цена без ДДВ: 3.100,00 ден
Цена: 3.100,00 ден

Трендовска глава за уредување со 27 додатоци.

Модел
Цена:
Цена без ДДВ: 3.200,00 ден
Цена: 3.200,00 ден

Сет за креирање облека и Барби кукла

Креативен сет Барби
Цена:
Цена без ДДВ: 3.500,00 ден
Цена: 3.500,00 ден

Школски велосипед, ултра лесен, со метална рамка.

Баланс велосипед
Цена:
Цена без ДДВ: 3.500,00 ден
Цена: 3.500,00 ден

Барби и нејзиното милениче ве покануваат да патувате низ ...

Барби на патување
Цена:
Цена без ДДВ: 3.500,00 ден
Цена: 3.500,00 ден

Бјанка е меко и шармантно маче кое обожава да си игра со ...

Музичко плишано маче Bianca
Цена:
Цена без ДДВ: 3.600,00 ден
Цена: 3.600,00 ден
Страница 3 од 4