fbpx

FRANCK OLIVIER oudVanille EDP 100 ml

Воодушевете ги вашите сетила со Oud Vanille, примамлив унисекс мирис.
FRANCK OLIVIER oudVanille EDP 100 mlFRANCK OLIVIER oudVanille EDP 100 ml
Цена:
Цена без ДДВ: 4.600,00 ден
Цена: 4.600,00 ден
FRANCK OLIVIER oudVanille EDP 100 ml
FRANCK OLIVIER oudVanille EDP 100 ml
Опис Лансиран во 2017 година од куќата на Франк Оливие, овој мирис стимулира свежина која трае. Композицијата доаѓа до драматично играње со ноти од мошус, зачини, ванила и дрвенести ноти, по патека која е освежувачка како и почетокот.

Мирисни ноти

Горни: Orange, Raspberry

Средни: Amyris, Cedarwood, Cardamom, Geranium, Patchouli, Rose, Sandalwood

Основни: Benzoin, Cistus, Labdanum, Vanilla

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.