fbpx

Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка

Правосмукалка со висока усисна моќ.
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалкаIskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Цена:
Цена без ДДВ: 2.199,00 ден
Цена: 2.199,00 ден
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Опис 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината работа 12-13 мин. Канистер со филтер што лесно се мие Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности) Индикатор за полнење Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz 30 W јачина на мотор За усисување на суво ѓубре и на течности 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности) Максимален вакум: ≥1.5Kpa Бучност: 76dB Нето тежина: 0,61kg Бруто тежина: 0,925 kg Димензии на кутијата: 385mm (Д x 105mm (Ш) x 114mm (В) 2 години гаранција

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди