fbpx

Дигитална кујнска вага GKS1560-FR

Дигитална вага со капацитет до 10 кг.
Дигитална кујнска вага GKS1560-FRДигитална кујнска вага GKS1560-FR
Цена:
Цена без ДДВ: 1.599,00 ден
Цена: 1.599,00 ден
Опис максимално оптоварување: 10 кг

Точност: 1г

Калено стакло со дијаметар од 4 мм

контролен панел тач

LCD осветлување

копче за преклопни единици: грам, Паунд, Унца, милилитар

TARE функција

автоматско исклучување

Гумени ногарки

Индикатор за преоптоварување и празна батерија

Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)

Димензии на пакувањето (во мм): 200 (Д) x 30 (Ш) x 200 (V)

Димензии на кутијата (во милиметри): 420 (Д) x 320 (Ш) x 220 (V)

Гаранција - 2 години

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.