Регал Апус

Регал со асиметрична форма и практичен дизајн.
Цена:
Цена без ДДВ: 8.350,00 ден
Цена: 8.350,00 ден
11003054 (3)
11003054 (1)
11003054
11003054 (2)
Опис Регалот Апус, во сонома храст и бел дезен ќе придонесе вашиот дневен боравок да стане синоним за склад и практичност благодарејќи на комбинацијата на отворени и затворени сегменти, а со својата асиметрична форма ќе внесе ентериерска динамика.

Димензиите на просторот за ТВ се 1200 х 1020 мм.

Š180,0 cm

D35,0 cm

V170,0 cm

Dezen sonoma hrast, bela

Испорака: За Скопје и околината испораката е бесплатна за нарачан мебел во вредност над 6.000 ден. Монтажата не е обезбедена. За градовите низ Македонија испораката се наплатува (Ве молиме контактирајте не за цени) и не е обезбедена монтажа од наша страна. Сите производи содржат упатство за монтажа.

Рекламации и гаранција: Рекламациите се решаваат за 20 до 30 дена. Производите имаат гаранција од 1 година доколку физички не се уништени од страна на купувачот.

Залиха: Доколку производот во моментот го нема на залиха, истиот се нарачува и во период од најмногу 10 дена пристигнува во магацинот во Скопје.

Коментари

Нема коментари за овој производ.