Овлажнувач на воздух Gorenje H17BY

Уште од првиот ден овлажнувачот го заштитува вашето бебе од тегоби при дишење настанати од сув воздух.
Овлажнувач на воздух Gorenje H17BY Овлажнувач на воздух Gorenje H17BY
Цена:
Цена без ДДВ: 3.599,00 ден
Цена: 3.599,00 ден
Овлажнувач на воздух Gorenje H17BY
Овлажнувач на воздух Gorenje H17BY
Овлажнувач на воздух Gorenje H17BY
Опис Уште од првиот ден овлажнувачот го заштитува вашето бебе од тегоби при дишење настанати од сув воздух. Нуди олеснување од сувата кашлица и помага при секојдневните проблеми со дишењето, како и превенција од болести. Совршен е за олеснување на затнатиот нос и овозможува добар сон.

Пареата е ладна и дава чувство на природна свежина на пролетно утро во природа. Овој ултрасоничен овлажнувач може да произведе доволно ладна пареа за 30м2 простор.

Супертивко работење без потреба за надополнување од 8 до 10 часа, овозможувајќи ви мирен сон вам и на вашето бебе.

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Бучност: 35 dB(A)

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 34 × 21 × 15 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36,8 × 24,5 × 17,8 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,2 kg

Приклучна моќ: 30 W

Код: 561278

EAN Код: 3838942126130

Коментари

Нема коментари за овој производ.