Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух

Ефективна област 45 м2.
Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздухMi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух
Цена:
Цена без ДДВ: 13.499,00 ден
Цена: 13.499,00 ден
Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3H Прочистувач на воздух
Опис Трослоен филтер

Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Брзо прочистување

Цилиндричниот филтер од 360 ° го прочистува воздухот поефикасно од секоја насока во споредба со конвенционалните воздушни прочистувачи. Нуди висока стапка на чист воздух од 380m3 / h (Clean Air Delivery Rate - CADR) и потребни се само 10 минути за да го циркулира прочистениот воздух во Вашата соба.

Oled екран кој го прикажува квалитетот на воздухот што го дишете

Ултра-тивок и енергетски ефикасен

Спецификации:

Ефективна област ~ 45М2

CADR (честички) 380 М³ / Ч

CADR (формалдехид) 60 М³ / Ч

Прочистување на честички од 0,3ΜM 99,97%

Максимална моќност на звукот 33 ~ 64 DB

Препорачана промена на филтер 6 ~ 12 МЕСЕЦИ

Номинална моќност 38W

Номинален напон AC100-240V

Номинална фреквенција 50 / 60HZ

Должина на кабелот на напојување 1,5 М

Поврзување со WIFI

IEEE 802,8 B / G / N 2,4 GHZ

Димензии 240 X 240 X520 MM

Боја бела

Нето тежина: Прибл. 4,8 КГ

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување

Ве известуваме дека во периодот од 01 до 10 јуни нема да вршиме испораки. Нарачките примени овој период ќе се достават од 14 јуни. Ви благодариме на разбирањето.