fbpx

Калап за торта

Калап за печење со дијаметар 30 см.
Калап за тортаКалап за торта
Цена:
Цена без ДДВ: 480,00 ден
Цена: 480,00 ден
Опис Калап за печење на торта или кекс со димензии 30х5 см.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди