fbpx

Цедилка топче со привезок Чајник

Метална цедилка за чај со привезок, изработена од не’рѓосувачко железо.

Цедилка топче со привезок ЧајникЦедилка топче со привезок Чајник
Цена:
Цена без ДДВ: 450,00 ден
Цена: 450,00 ден
Опис Метална цедилка наменета за една доза/шоља чај. Изработена од не’рѓосувачко железо.

Во облик е на топче, Ø 5 cm, кое странично се отвара за да во него се стави чајот. Содржи декоративен привезок кој виси странично на шољата, со што го држи ланчето вон течноста/чајот.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди