fbpx

Машки сет за нега

Козметички производи за мажи спакувани во несесер.
Машки сет за негаМашки сет за нега
Цена:
Цена без ДДВ: 1.800,00 ден
Цена: 1.800,00 ден
Машки сет за нега
Машки сет за нега
Опис Сетот содржи:

120мл средство за миење лице,

100мл балзам за после бричење,

100мл Гел за туширање,

памучна крпа за лице.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.