fbpx

Машки сет за нега

Козметички производи и собни папучи спакувани во украсно пакување.
Машки сет за негаМашки сет за нега
Цена:
Цена без ДДВ: 2.100,00 ден
Цена: 2.100,00 ден
Машки сет за нега
Машки сет за нега
Опис Сетот содржи:

50мл Гел за туширање

50мл балзам за после бричење

100гр сапун

100гр сол за капење

папучи

Коментари

Нема коментари за овој производ.
 

Известување за испораките на Денот на жената

Нарачките за 08 Март се во тек. Ве молиме навремено испратете ни ги вашите нарачки, најдоцна до 06 март (среда).

За сите прашања ви стоиме на располагање на info@ex.mk, viber/WhatsApp: +389 78 442 052, +389 78 442 153

Ви благодариме на довербата која ни покажувате 15 години.