fbpx

Волшебна имагинација

Приредете вистинско изненадување на најсаканата личност.
Букет Волшебна имагинација
Цена:
Цена без ДДВ: 2.000,00 ден
Цена: 2.000,00 ден
Букет Волшебна имагинација
Букет Волшебна имагинација
Опис Прекрасно аранжиран букет составен од ружа, дива орхидеја и полско цвеќе.

Спакуван во украсна хартија.

Букетите се изработуваат од свежо цвеќе. Доколку видот или бојата на цвеќето во цветниот аранжман кој е одбран во моментот ги нема на залиха, се врши соодветна замена во истата вредност.

Во цветниот аранжман бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониерабалон со порака или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди