fbpx

Ти си извонредна жена

Корпа со органска козметика, чоколадни десерти и вино се вистински погодок за пријатно изненадување.
Ти си извонредна женаТи си извонредна жена
Цена:
Цена без ДДВ: 3.700,00 ден
Цена: 3.700,00 ден
Ти си извонредна жена
Ти си извонредна жена
Ти си извонредна жена
Опис Корпата содржи балзам за усни, крема за лице, антицелулитен пилинг, путер за тело, букет од гриотте, бонбониера во облик на срце Cherry и мало вино JP Chennet.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониерабалон со порака или цветен аранжман.

Коментари

Нема коментари за овој производ.