fbpx

Среќни празници

Изненадете ги вашите најблиски со празнична цветна корпа.
Среќни празнициСреќни празници
Цена:
Цена без ДДВ: 1.900,00 ден
Цена: 1.900,00 ден
Среќни празници
img_2620
Опис Подарете ваков цветен аранжман некому кој навистина ви значи и ќе приредите успешно изненадување.

 Во цветниот аранжман бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониерабалон со порака или деликатесна корпа.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди