fbpx

Сет за готвење Blaumann 1/2

Сет со тенџере и тава, Gourmet Line.
Сет за готвење Blaumann 1/2Сет за готвење Blaumann 1/2
Цена:
Цена без ДДВ: 2.999,00 ден
Цена: 2.999,00 ден
Сет за готвење Blaumann 1/2
Сет за готвење Blaumann 1/2
Опис Сетот вклучува:

Тава Ø24×4.5cm

Тенџере со поклопец Ø24×13.5cm

Материјал: Нерѓосувачки челик.

Индукциско дно.

Ергономски рачки.

Безбедни за миење во машина за садови.

Коментари

Нема коментари за овој производ.