fbpx

Сет за готвење 2/1 Berlinger Haus

Квалитетен сет со тенџере и тава со трослојна заштита.
Сет за готвење 2/1 Berlinger HausСет за готвење 2/1 Berlinger Haus
Цена:
Цена без ДДВ: 4.300,00 ден
Цена: 4.300,00 ден
Опис Димензија на тавата 24 см, на тенџерето 26 см.

Трослојна заштита.

Ергономски рачки.

Едноставно чистење-безбедни за миење во машина за садови.

Елегантен дизајн.

Коментари

Нема коментари за овој производ.