fbpx

Честитки

Вино со апетисани и чоколади во украсна кутија е секогаш соодветен подарок за разновидни поводи.
ЧеститкиЧеститки
Цена:
Цена без ДДВ: 1.900,00 ден
Цена: 1.900,00 ден
Честитки
Честитки
Честитки
Честитки
Опис Вино JP Chenet, Ferrero Rocher, пакување апетисани, чоколадни пралини во форма на срце и декорации спакувани во украсна кутија.

Бесплатно ја додаваме и вашата лична порака, која е потребно да ни ја испратите заедно со порачката, пополнувајќи го делот „Забелешка од клиентот“.

Доколку имате одреден ден за испорака, можете да го наведете во календарот кој се појавува на крајот од порачката. Вашата нарачка ќе биде доставена точно на тој ден.

За поуспешен впечаток, ви препорачуваме да одберете бонбониерабалон со порака или цветен аранжман.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди