CAROLINA HERRERA 212 VIP Wild Party EDT 80ml

Урбан, шармантен и експресивен парфем.
CAROLINA HERRERA 212 VIP Wild Party EDT 80mlCAROLINA HERRERA 212 VIP Wild Party EDT 80ml
Цена:
Цена без ДДВ: 6.200,00 ден
Цена: 6.200,00 ден
CAROLINA HERRERA 212 VIP Wild Party EDT 80ml
CAROLINA HERRERA 212 VIP Wild Party EDT 80ml
Опис Мирисни ноти

Горни: Grapefruit, Pineapple

Средни: Orange blossom, Orchid

Основни: Woody musk

Земја на потекло Шпанија

Марка Carolina Herrera

Тип Тоалетна вода

Сезона пролет/лето

Мирисна група Цветни, Слатки

Коментари

Нема коментари за овој производ.