fbpx

Чајник Линг

Керамички чајник, рељефен и декоративен.
Чајник ЛингЧајник Линг
Цена:
Цена без ДДВ: 1.300,00 ден
Цена: 1.300,00 ден
Опис Керамички кафеав чајник, рељефен.

Чајникот содржи метална цедилка од нер’ѓосувачко железо.

Големина 400 мл.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
X

Регистрирај се за
е-магазин!

Веќе сте претплатени Кликнете тука за ажурирање

Биди во тек со најновите понуди