fbpx

Куферче Барби со додатоци за коса

Сет за коса со бои за уникатен стајлинг на девојчињата.
Куферче Барби со додатоци за косаКуферче Барби со додатоци за коса
Цена:
Цена без ДДВ: 690,00 ден
Цена: 690,00 ден
Опис Со овој Барби комплет може да имате нов стајлинг секој ден. Производот се состои од куферче со безбеден и сертифициран сет за разубавување.

Девојчињата можат да ја бојат косата и да имаат уникатен и оригинален изглед.

Коментари

Нема коментари за овој производ.