fbpx

Анлили со милениче

Анлили е љубител на животни.
Анлили со миленичеАнлили со милениче
Цена:
Цена без ДДВ: 990,00 ден
Цена: 990,00 ден
Опис Таа има голем кафен лабрадор кој обожава да го шета низ парк.

Слаткото куче јаде и кака, а Анлили се грижи за него.

Карактеристики:

Големина: 29 см

Наменето за деца над 3 години

Коментари

Нема коментари за овој производ.